ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про переведення садового будинку у жилий будинок у м. Вишгороді

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про переведення садового будинку у жилий будинок у м. Вишгороді

Розглянувши звернення Смирнової Г.В., інші подані документи, керуючись  ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 321, виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Перевести садовий будинок у жилий будинок, на підставі звіту про проведення технічного огляду дачного (садового) будинку від 02.05.2019 року (експерт з технічного обстеження будівель і споруд Яковишена О.В., кваліфікаційний сертифікат серія АЕ № 005013, зареєстрований у реєстрі атестованих осіб 14.03.2018 року за № 4623), який належить на праві  приватної власності, відповідно до  свідоцтва на право власності на нерухоме майно від 29.10.2014 року, серія СТА 372097  – Смирновій Ганні Володимирівні.

Адреса нерухомого майна:  Київська обл., Вишгородський р., м. Вишгород, “Лісова Поляна” садове товариство, вулиця Лінія 2, будинок 55. 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik