ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про присвоєння поштової адреси

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про присвоєння поштової адреси

Розглянувши звернення  громадян, інші подані документи, керуючись рішенням Вишгородської міської ради від  28.11.2016 року № 18/3 «Про затвердження Положення про порядок присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна в місті Вишгороді», статями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Присвоїти двоповерховому з підвалом житловому будинку (декларація про готовність об’єкта до експлуатації № КС 142133241119), який побудував Бізюк Андрій Михайлович, наступну поштову адресу: мікрорайон «Дідовиця», вул. Фіалкова, буд. 270,  м. Вишгород, Вишгородський р-н., Київська обл.
  2. Присвоїти житловому будинку (декларація про готовність об’єкта до експлуатації № КС 181191220535), який побудував Грищенко Олег Валентинович, наступну поштову адресу:  вул. Калнишевського, буд. 16-А,  м. Вишгород, Вишгородський р-н., Київська обл.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik