ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Рішення №238 від 29 липня 2019 року / Про відшкодування замовнику різниці між здійсненими витратами на будівництво інженерних мереж та розміром пайової участі замовника у розвитку інфраструктури м. Вишгорода

Рішення №238 від 29 липня 2019 року / Про відшкодування замовнику різниці між здійсненими витратами на будівництво інженерних мереж та розміром пайової участі замовника у розвитку інфраструктури м. Вишгорода

Розглянувши звернення ТОВ «ДБК-ПАРТНЕР», інші подані документи, враховуючи рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради від 18 липня 2019  року  № 234  “Про погодження проектно-кошторисної документації будівництва інженерних мереж”, керуючись рішенням Вишгородської міської ради від 04.04.2017 року № 22/36 «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розмірів і використання коштів пайової участі замовників у створенні і розвитку соціальної та інженерно-
транспортної  інфраструктури м. Вишгорода», статтею  14 Закону України «Про основи містобудування», статтями  30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Затвердити відшкодування замовнику різниці між здійсненими витратами на будівництво інженерних мереж водопроводу (зовнішніх мереж), що будується відповідно до технічних умов від 12.07.2018 р. № 12-18, виданих ВМКП “Водоканал” та розміром пайової участі замовника у розвитку інфраструктури м. Вишгорода, з урахуванням:   Договору про пайову участь замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні  і розвитку інженерно-транспортної та  соціальної інфраструктури м. Вишгорода від 25 липня № 114 укладеного з ПрАТ «Київська пересувна механізована колона-2» (Замовник) та з ТОВ «ДБК-ПАРТНЕР» (Поручитель, платник),  щодо об’єкта містобудування –  «Комплекс багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул. Кургузова, ділянка 11-а в м. Вишгород, Вишгородський район, Київська область»  Житловий будинок № 3 в складі третьої черги будівництва  та будівництва Житлового будинку № 4 в складі четвертої черги будівництва.

1.1 В рахунок зменшення   пайової участі замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні  і розвитку інженерно-транспортної та  соціальної інфраструктури м. Вишгорода по Договору про пайову участь замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні  і розвитку інженерно-транспортної та  соціальної інфраструктури м. Вишгорода від 25 липня № 114 на суму 8 247 934,24 грн. (вісім мільйонів двісті сорок сім тисяч дев’ятсот тридцять чотири гривні 24 копійки).

1.2. В рахунок подальшого зарахування при затвердженні умов договору про пайову участь замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Вишгорода з ПрАТ «Київська пересувна механізована колона-2» (Замовник) та з  ТОВ «ДБК-ПАРТНЕР» (Поручитель, платник) щодо об’єкта будівництва – «Комплекс багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул. Кургузова, ділянка 11-а в м. Вишгород, Вишгородський район, Київська область»  Житловий будинок № 4 в складі четвертої черги будівництва на суму розрахунку розміру пайової участі Замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Вишгорода на підставі затвердженої в установленому порядку проектної документації.

1.3. Перевищення різниці між здійсненими витратами  на будівництво інженерних мереж водопроводу (зовнішніх мереж), що будуються відповідно до  технічних умов від 12.07.2018 р. № 12-18, виданих ВМКП “Водоканал”, які будуються  відповідно до проектної документації поза межами земельної ділянки, відведеної Замовнику  та розміром пайової участі  Замовника у розвитку інфраструктури  м. Вишгорода, визначеного договором від 25 липня № 114 та договору, який буде укладено  з ПрАТ «Київська пересувна механізована колона-2» (Замовник) та з  ТОВ «ДБК-ПАРТНЕР» (Поручитель, платник) щодо об’єкта будівництва – «Комплекс багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул. Кургузова, ділянка 11-а в м. Вишгород, Вишгородський район, Київська область»  Житловий будинок № 4 в складі четвертої черги, Замовник та Поручитель, платник зобов’язуються не вимагати відшкодування такої різниці.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik