ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ В ЄЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ СЕРВІСІВ

ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ В ЄЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ СЕРВІСІВ

В Україні активно впроваджується застосування електронного цифрового підпису, використання електронних сервісів та подання звітності в електронному вигляді як крок до розвитку інформаційного суспільства.
Для подання звітності в електронному вигляді засобами електронного  зв’язку  необхідно виконати наступні кроки:

  1. Отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно –довідкового департаменту ДФС ( інформація щодо порядку отримання та пунктів обслуговування на сайті https://acskidd.gov.ua) або іншому АЦСК електронно-цифровий підпис.
  2. Приєднатись до Договору, надіславши Заяву про приєднання до Договору в електронному вигляді з використанням отриманого електронного цифрового підпису  за допомогою Електронного кабінету платника (https://cabinet.sfs.gov.ua) або іншого програмного забезпечення.

Фізичні особи, які не є самозайнятими особами, автоматично вважаються суб’єктами електронного документообігу  та мають право подавати електронні документи до контролюючих органів виключно з використанням ЕЦП.

  1. Подавати звітність в електронному вигляді за допомогою Електронного кабінету платника (https://cabinet.sfs.gov.ua) або іншого програмного забезпечення. Підтвердженням про прийняття звітності є отримання  другої квитанції з реєстраційним номером та відміткою «Прийнято».

В Електронному кабінеті платника можливо не тільки заповнити, переглянути, роздрукувати та надіслати звітність, а й скористатися іншими  сервісами.

Доступ до  електронного кабінету здійснюється через мережу Internet та не потребує використання чи встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення.

На офіційній сторінці електронного кабінету (https://cabinet.sfs.gov.ua) розміщені інструкція користувача та  відеоуроки.    При виникненні питань з приводу користування електронним кабінетом можна звернутися за телефоном 0800501007.

Vitalik