ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Розпорядження міського голови №104 від 8 серпня 2019 року / Про дозвіл на проведення зйомки телепередачі «Наречена для тата, 3 сезон»

Розпорядження міського голови №104 від 8 серпня 2019 року / Про дозвіл на проведення зйомки телепередачі «Наречена для тата, 3 сезон»

Розглянувши звернення ТОВ «СТАРЛАЙТПРОДАКШН» керуючись п/п 20, п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Надати ТОВ «СТАРЛАЙТПРОДАКШН» дозвіл на проведення зйомок телепередачі «Наречена для тата, 3 сезон» 13 серпня 2019 р. на Набережній Київського водосховища.
  2. Надати ТОВ «СТАРЛАЙТПРОДАКШН» під час проведення зйомок телепередачі «Наречена для тата, 3 сезон» дотримуватись законодавства в сфері захисту об’єктів інфраструктури стратегічного призначення.
  3. ТОВ «СТАРЛАЙТПРОДАКШН» укласти договір з КП «Вишегір» Вишгородської міської ради про участь у витратах на благоустрій міста Вишгород.
  4. Повідомити Начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.В. про проведення зйомок телепередачі «Наречена для тата, 3 сезон» 13 серпня 2019 р. на Набережній Київського водосховища для забезпечення правопорядку.
  5. Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленка В.П. про проведення зйомок телепередачі «Наречена для тата, 3 сезон» 13 серпня 2019 р на Набережній Київського водосховища для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
  6. Зобов’язати ТОВ «СТАРЛАЙТПРОДАКШН» забезпечити прибирання території та вивіз сміття після проведення зйомок.
  7. Відповідальність за дотримання правопорядку та безпеку учасників зйомок покласти на ТОВ «СТАРЛАЙТПРОДАКШН» ( контактний номер: 067 690 56 07, Анна).

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik