ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень Вишгородської міської ради / Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гаражно-будівельному кооперативу «Гідробудівельник»

Проекти рішень Вишгородської міської ради / Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гаражно-будівельному кооперативу «Гідробудівельник»

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Вишгородської міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, наявність висновків відповідних органів і служб, відповідно до ст. ст. 12, 41, 123 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати у власність ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНОМУ КООПЕРАТИВУ «ГІДРОБУДІВЕЛЬНИК» земельну ділянку площею 0,0873 га (кадастровий номер 3221810100:01:192:6014) під землями загального користування (згідно КВЦПЗ код 02.06) для колективного гаражного будівництва в межах м. Вишгород, вул. М. Грушевського, Вишгородського району, Київської області, за умови дотримання земельного, містобудівного законодавства та виконання вимог, викладених у пунктах 2-5 даного рішення.
  2. Гаражно-будівельному кооперативу «Гідробудівельник»:

2.1. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

2.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.3. Виконати вимоги, викладені у висновках ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області №1833/82-19 від 21.02.2019 року, відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Вишгородської райдержадміністрації №01-21/760 від 31.08.2018 року.

  1. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.
  2. Відділу у Вишгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.
  3. Відповідальність за відповідність проєкту землеустрою, доданих до нього матеріалів, висновків ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області та відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Вишгородської райдержадміністрації вимогам законодавства покласти на ГБК «Гідробудівельник» та відповідну землевпорядну організацію, що здійснювала розробку проєкту землеустрою та його погодження.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik