ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень Вишгородської міської ради / Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, яка знаходиться в оренді ПП «ТАКО»

Проекти рішень Вишгородської міської ради / Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, яка знаходиться в оренді ПП «ТАКО»

Розглянувши звернення ПП «ТАКО» та інші подані документи, відповідно до ст. ст. 12, 79-1 Земельного кодексу України, ст.19, 22, 56 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26, ст. 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТАКО» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею
    2,6000 га (кадастровий номер 3221810100:03:163:0001), яка знаходиться в користуванні на підставі договору оренди землі від 01 травня 2005 року №250. Земельна ділянка розташована в м. Вишгород, вул. Новопромислова, 16, Вишгородського району, Київської області.
  2. ПП «ТАКО» укласти договір на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки з землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію на її виконання. Технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки погодити в порядку передбаченому ст. 186 Земельного кодексу України. Відділу містобудування та архітектури Вишгородської районної державної адміністрації, територіальному органу Держгеокадастру та постійній комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища виконати вимоги ст. 186 Земельного кодексу України. Суб’єктам господарювання, які будуть залучені для виконання землевпорядних робіт, виконати проєктні роботи відповідно до вимог Закону України «Про землеустрій» із уточненням площ земельних ділянок з урахуванням діючої містобудівної та земельно-кадастрової документації.
  3. Контроль за даним рішенням покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik