ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень Вишгородської міської ради / Про внесення змін до договору оренди з ФОП Васюк О.В.

Проекти рішень Вишгородської міської ради / Про внесення змін до договору оренди з ФОП Васюк О.В.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця ВАСЮКА ОЛЕГА ВАЛЕРІЙОВИЧА та інші подані документи, враховуючи рішення Вишгородської міської ради № 53/7 від 21.06.2019 р. «Про орендну плату за землю у м. Вишгороді», керуючись ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст. ст. 12, 93 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», висновки, пропозиції і рекомендації постійної комісії Вишгородської міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до договору оренди земельної ділянки, укладеного з фізичною особою-підприємцем Васюком Олегом Валерійовичем 20 вересня 2017 року та посвідченого Голуб Л.А., приватним нотаріусом Вишгородського районного нотаріального округу Київської області за реєстровим номером 2015, щодо земельної ділянки загальною площею 0,0016 га по вул. Богдана Хмельницького, в м. Вишгороді, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування торгівельного кіоску, кадастровий номер: 3221810100:01:193:0109, а саме викласти пункт 3.1. Договору в наступній редакції: «3.1. Договір укладено на 8 (вісім) років – до 20 вересня 2025 року».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik