ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Розпорядження міського голови №28 від 4 березня 2020 року / Про відзначення річниці Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Розпорядження міського голови №28 від 4 березня 2020 року / Про відзначення річниці Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Враховуючи велике історичне значення постаті Т.Г. Шевченка для українського народу, його спадщини для зміцнення суспільної злагоди, формування у громадян національної свідомості, відповідно до Програми культурно-масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів у м. Вишгороді на 2016 рік затвердженою рішення Вишгородської міської ради від 24 грудня 2019 року № 02.3 «Про затвердження міських програм розвитку на 2020 рік», керуючись п/п 3, п 6 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Провести покладання квітів до пам’ятника-погруддя українському поетові та мислителю Т.Г.Шевченку на пл. Строкова.
  2. Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів та квіткову продукцію відповідно до чинного законодавства.
  3. Директору КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи щодо відзначення річниці від дня народження Тараса Шевченка по приведенню території місця покладання квітів біля пам’ятника-погруддя українському поетові та мислителю Т.Г.Шевченку на пл. Строкова в належний санітарний стан, організувати прибирання та вивіз сміття після завершення.
  4. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови Іванова Т.С.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik