ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Рішення міської ради № 61.1 від 12 березня 2020 року / Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності

Рішення міської ради № 61.1 від 12 березня 2020 року / Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності

З метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, відповідно до ст. ст. 12, 182, 183, 184, 185, 186 Земельного кодексу України, ст. 19, 26, 35, 57 Закону України «Про Землеустрій», постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 р. №513 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель», п. 34 ч.1 ст. 26, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення голови Громадської організації «Спілка учасників АТО та бойових дій Вишгородщини», міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розробку технічної документації щодо інвентаризації земель, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Вишгород, що розташовані на території м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, Вишгородського району, Київської області орієнтовною площею 0,0050 га.
  2. Провести інвентаризацію земельної ділянки, яка знаходиться в комунальній власності територіальної громади м. Вишгород, що розташована на території м. Вишгород пл. Т. Шевченка, Вишгородського району, Київської області орієнтовною площею
    0,0050 га.
  3. Доручити Вишгородському міському голові Момоту О.В. укласти договір на розробку технічної документації щодо інвентаризації земель із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію на їх виконання. Документацію із землеустрою щодо інвентарізації земель погодити із відповідними органами в порядку передбаченому ст. ст. 186, 186-1 Земельного кодексу України. Вишгородському відділу Головного управління Держгеокадастру в Київській області та постійній комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища виконати вимоги ст. 186 Земельного кодексу України. Суб’єктам господарювання, які будуть залучені для виконання землевпорядних робіт, виконати проєктні роботи відповідно до вимог Закону України «Про землеустрій» із уточненням площі земельної ділянки з урахуванням діючої містобудівної та земельно-кадастрової документації.
  4. Після розроблення подати технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, яка знаходиться в комунальній власності територіальної громади м. Вишгород, що розташована на території м. Вишгород пл. Т. Шевченка, Вишгородського району, Київської області орієнтовною площею 0,0050 га до Вишгородської міської ради на затвердження.
  5. Контроль за даним рішенням покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik