ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Рішення міської ради № 61.5 від 12 березня 2020 року / Про встановлення надбавок до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги міському голові та заступникам міського голови на 2020 рік

Рішення міської ради № 61.5 від 12 березня 2020 року / Про встановлення надбавок до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги міському голові та заступникам міського голови на 2020 рік

Керуючись пп. 1, 2, 3 п. 2, пп. 4 п. 3, п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від      09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», враховуючи рішення Вишгородської міської ради № 60/3 від 07.02.2020р. «Про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Вишгородської міської ради VII скликання» та ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Встановити надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років:

Момоту О.В. – міському голові;

Мельник М.Г. – першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Карпову В.А. – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Свистуну І.І. – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Іванову Т.С. – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

  1. Здійснювати щомісячно преміювання міського голови, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи в межах фонду преміювання в розмірі до 300%, але не менше 100% посадового окладу, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат протягом 2020 року за рахунок фонду економії оплати праці. Преміювання здійснювати в межах передбачених асигнувань на оплату праці та з фонду економії оплати праці.
  2. Надавати міському голові, першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
  3. Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу І. Мирієвському здійснювати виплату надбавок до посадового окладу та преміювання згідно з цим рішенням з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року в межах затвердженого фонду оплати праці.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на фінансово-бухгалтерський відділ виконавчого комітету міської ради.

 

Міський  голова                                                                                    О. Момот


Vitalik