ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Розпорядження міського голови №34 від 13 березня 2020 року / Про проведення двомісячника благоустрою у м. Вишгороді

Розпорядження міського голови №34 від 13 березня 2020 року / Про проведення двомісячника благоустрою у м. Вишгороді

Відповідно до ст. ст. 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 р. № 1320-р «Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2016 роки», рішенням Вишгородської міської ради від 30.10.2006 р. № 1/23 «Про затвердження Правил благоустрою території, дотримання тиші в громадських місцях, торгівлі на ринку у м. Вишгороді» та з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення, санітарного стану міста, автомобільних доріг, прилеглих до них територій та впорядкування цвинтарів:

 1. Для організації і проведення двомісячника благоустрою з 16 березня 2020 року по 25 квітня 2020 року утворити міський штаб з питань організації проведення двомісячника благоустрою – відповідно до додатку 1.
 2. З метою забезпечення чистоти та порядку в галузі благоустрою території у місті організувати та провести загальноміські суботники: 21 березня; 28 березня; 11 квітня; 25 квітня 2020 року.

         2.1 Керівникам підприємств, установ, організацій, загальноосвітні навчальні заклади (школи) в м. Вишгороді, дошкільні навчальні заклади (садочки) комунальної та приватної власності в м. Вишгороді,  головам житлових кооперативів,  ОСББ, старшим будинків сприяти в організації проведення двомісячника благоустрою.

 1. Суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють господарську діяльність на території міста, виконати роботи з благоустрою власних та прилеглих територій, встановити урни для сміття, якщо такі не установлені, біля об’єктів господарювання у термін до 4 квітня 2020 року.

         3.1 Суб’єктам підприємницької діяльності забезпечити прибирання  закріпленої території та вивіз сміття.

 1. ВМКП «Водоканал» (Чебан Г.В.), ВРКП “Вишгородтепломережа”
  (Таран О.В.), Вишгородський районний підрозділ ПАТ «А.Е.С. Київобленерго» (Фороща С.М.), Центр обслуговування абонентів № 26 «Укртелеком» (Нагорський С.І.), Вишгородська філія ПАТ «Київоблгаз» (Зінчук М.В.) – до 25 квітня 2020 р. провести відновлення благоустрою та озеленення місць розриття при виконанні ремонтних робіт.
 2. Мешканцям приватного сектору міста утримувати в належному санітарному стані садиби та інші господарчі споруди, прилеглі території до своїх земельних ділянок.
 3. Головам гаражних кооперативів, організувати до 25 квітня 2020 року прибирання власних та прилеглих до ГБК територій.
 4. Зобов’язати комунальне підприємство «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради ( Пільгуна В.С.) та комунальне підприємство «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради ( Сардака В.І.) :

-виконати комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану озеленення  та благоустрою території  міста, прибудинкових територій в термін до 25 квітня 2020 року;

– додатково вивезти сміття з місць прибирання;

-забезпечити необхідними інструментами та матеріалами під час проведення суботників;

 1. Всі керівники підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності і відомчого підпорядкування, несуть персональну відповідальність за виконання цього розпорядження. Про хід проведення суботників інформувати міський штаб з питань організації проведення двомісячника благоустрою.
 2. Начальнику фінансово – бухгалтерського відділу Мирієвському І.В.  здійснити оплату з міського бюджету господарського  інвентарю і товарів  для благоустрою міста під час проведення  заходів.
 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Свистуна І.І.
 4. Дане розпорядження довести до відома підприємств, організацій, установ та опублікувати у місцевому друкованому засобі масової інформації.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik