ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Розпорядження міського голови №35 від 16 березня 2020 року / Про додаткові заходи із попередження у зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 у м. Вишгород»

Розпорядження міського голови №35 від 16 березня 2020 року / Про додаткові заходи із попередження у зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 у м. Вишгород»

На виконання законів України ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарно та епідеміологічного благополуччя населення», рішення засідання Кабінету Міністрів України від 11.03.2020, розпорядження виконуючого обов’язки голови Вишгородської районної державної адміністрації від 13 березня 2020 року № 147 «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби»:

 1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності у м. Вишгород до 03 квітня 2020 року вжити відповідних заходів, а саме:
 • запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань, визначити чергову особу щодо перевірки персоналу;
 • передбачити щоденне вологе прибирання з додаванням дезінфікуючих речовин в службових приміщень. Комунальним підприємствам м. Вишгород забезпечити вологе прибирання у під’їздах, громадських вбиральнях, а саме: вхідних дверей, поручнів,  кабін ліфтів та кнопок виклику ліфту в під’їздах;
 • обмежити доступ громадян до адміністративних приміщень, будівель, споруд.
 • скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів;
 • прийом заяв від фізичних та юридичних осіб здійснювати в телефонному режимі та за допомогою електронних засобів комунікацій.
 1. Комунальному підприємству «Вишгородпастранс» здійснювати двічі на день заходи дезінфекції громадського транспорту на маршрутах загального користування з його обов’язковим провітрюванням та протиранням поручнів і віконного скла на кінцевих зупинках;
 • довести до відома перевізників на маршрутах загального користування сполученням «м. Вишгород- Київ АС «Героїв Дніпра» ТОВ АТН та «м. Вишгород – Київ АС «Полісся» ТОВ «Димерське АТП» щодо необхідності здійснення заходів дезінфекції громадського транспорту.
 1. Тимчасово до 03 квітня 2020 року, обмежено відвідування адміністративної будівлі Вишгородської міської ради, скасовано до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян, прийом заяв від фізичних та юридичних осіб здійснюється в телефонному режимі за номером (04596)54-203 та за допомогою електронних засобів комунікацій (електронна адреса vyshgorod946@gmail.com).
 2. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.
 3. Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. забезпечити здійснення закупівлі дезінфікуючих засобів для обробки приміщень Вишгородської міської ради та місць загального користування на території м. Вишгород.
 4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik