ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Розпорядження міського голови №69 від 17 червня 2020 року / Про дозвіл на проведення показового тренування з середньовічного бою

Розпорядження міського голови №69 від 17 червня 2020 року / Про дозвіл на проведення показового тренування з середньовічного бою

Розглянувши звернення Громадської організації «Федерація сучасного мечевого бою та середньовічного бою України», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», п/п 20, п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Надати дозвіл Громадській організації «Федерація сучасного мечевого бою та середньовічного бою України» на проведення показового тренування з середньовічного бою на Набережній Київського водосховища 20.06.2020 року з 16:00 до 20:00.

 

  1. Громадській організації «Федерація сучасного мечевого бою та середньовічного бою України» під час проведення показового тренування з середньовічного бою дотримуватись законодавства в сфері захисту об’єктів інфраструктури стратегічного призначення.

 

  1. Громадській організації «Федерація сучасного мечевого бою та середньовічного бою України» укласти договір з КП «Вишегір» Вишгородської міської ради про участь у витратах на благоустрій міста Вишгород.

 

  1. Громадській організації «Федерація сучасного мечевого бою та середньовічного бою України» під час проведення показового тренування з середньовічного бою дотримуватись рекомендацій Головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

 

  1. Повідомити начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.В. про проведення показового тренування з середньовічного бою на Набережній Київського водосховища 20.06.2020 року з 16:00 до 20:00 для забезпечення правопорядку.

 

  1. Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленка В.П. про проведення показового тренування з середньовічного бою на Набережній Київського водосховища 20.06.2020 року з 16:00 до 20:00 для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.

 

  1. Зобов’язати Громадську організацію «Федерація сучасного мечевого бою та середньовічного бою України» забезпечити прибирання території, вивіз сміття після проведення заходу.

 

  1. Відповідальність за проведення заходу покласти на Громадську організацію «Федерація сучасного мечевого бою та середньовічного бою України» (контактний номер: 097 953 59 87)

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik