ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Розпорядження міського голови №84 від 15 липня 2020 року / Про дозвіл на проведення зйомки фільму «Ocean on fire»

Розпорядження міського голови №84 від 15 липня 2020 року / Про дозвіл на проведення зйомки фільму «Ocean on fire»

Розглянувши звернення ТОВ «ТРИФІЛМС», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», п/п 20, п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Надати ТОВ «ТРИФІЛМС» дозвіл на проведення зйомок фільму «Ocean on fire» 21 липня 2020 року на набережній Київського водосховища (алея С.І. Поташника, пляж Тюлень).
  2. ТОВ «ТРИФІЛМС» під час проведення зйомок фільму «Ocean on fire» дотримуватись законодавства в сфері захисту об’єктів інфраструктури стратегічного призначення.
  3. ТОВ «ТРИФІЛМС» укласти договір з КП «Вишегір» Вишгородської міської ради про участь у витратах на благоустрій міста Вишгород.
  4. ТОВ «ТРИФІЛМС» під час проведення зйомок фільму «Ocean on fire» дотримуватись рекомендацій Головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
  5. Повідомити Начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.В. про проведення зйомок 21 липня 2020 року на набережній Київського водосховища (алея С.І. Поташника, пляж Тюлень) для забезпечення правопорядку.
  6. Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленка В.П. про проведення зйомок 21 липня 2020 року на набережній Київського водосховища (алея С.І. Поташника, пляж Тюлень) для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
  7. Зобов’язати ТОВ «ТРИФІЛМС» забезпечити прибирання території та вивіз сміття після проведення зйомок.
  8. Відповідальність за дотримання правопорядку та безпеку учасників зйомок покласти на ТОВ «ТРИФІЛМС» в особі директора Євгенія Матвієнка (контактний номер: (096) 722-48-84 Санченко Андрій).

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik