ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Розпорядження міського голови №103 від 14 вересня 2020 року / Про дозвіл на проведення зйомок кліпу

Розпорядження міського голови №103 від 14 вересня 2020 року / Про дозвіл на проведення зйомок кліпу

Розглянувши звернення гр. Бондаренка П.В., керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», п/п 20, п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Надати гр. Бондаренку П.В. дозвіл на проведення зйомок кліпу 16 вересня 2020 року на набережній Київського водосховища (алея С.І. Поташника, пляж Тюлень).
  2. Гр. Бондаренку П.В. під час проведення зйомок кліпу дотримуватись законодавства в сфері захисту об’єктів інфраструктури стратегічного призначення.
  3. Гр. Бондаренкку П.В. укласти договір з КП «Вишегір» Вишгородської міської ради про участь у витратах на благоустрій міста Вишгород.
  4. Гр. Бондаренку П.В. під час проведення зйомок кліпу дотримуватись рекомендацій Головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
  5. Повідомити Начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.В. про проведення зйомок 16 вересня 2020 року на набережній Київського водосховища (алея С.І. Поташника, пляж Тюлень) для забезпечення правопорядку.
  6. Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленка В.П. про проведення зйомок 16 вересня 2020 року на набережній Київського водосховища (алея С.І. Поташника, пляж Тюлень) для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
  7. Зобов’язати гр. Бондаренка П.В. забезпечити прибирання території та вивіз сміття після проведення зйомок.
  8. Відповідальність за дотримання правопорядку та безпеку учасників зйомок покласти на гр. Бондаренка П.В. (контактний номер: 099 4555525).

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik