ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Розпорядження міського голови №104 від 14 вересня 2020 року / Про дозвіл на проведення розважального заходу

Розпорядження міського голови №104 від 14 вересня 2020 року / Про дозвіл на проведення розважального заходу

Розглянувши звернення ТОВ «Менеджмент Інтертеймент Індастрі», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», п/п 20, п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Надати ТОВ «Менеджмент Інтертеймент Індастрі» дозвіл на проведення розважального заходу «Свято домашнього інтернету» 20 вересня 2020 року на набережній Київського водосховища.
  2. ТОВ «Менеджмент Інтертеймент Індастрі» під час проведення розважального заходу дотримуватись законодавства в сфері захисту об’єктів інфраструктури стратегічного призначення.
  3. ТОВ «Менеджмент Інтертеймент Індастрі» укласти договір з КП «Вишегір» Вишгородської міської ради про участь у витратах на благоустрій міста Вишгород.
  4. ТОВ «Менеджмент Інтертеймент Індастрі» під час проведення розважального заходу дотримуватись рекомендацій Головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
  5. Повідомити Начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.В. про проведення розважального заходу 20 вересня 2020 року на набережній Київського водосховища для забезпечення правопорядку.
  6. Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленка В.П. про проведення розважального заходу 20 вересня 2020 року на набережній Київського водосховища для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
  7. Зобов’язати ТОВ «Менеджмент Інтертеймент Індастрі» забезпечити прибирання території та вивіз сміття після проведення заходу.
  8. Відповідальність за дотримання правопорядку та безпеку учасників покласти на ТОВ «Менеджмент Інтертеймент Індастрі» в особі директора Гусака Т.В. (контактний номер: 093-7918501).

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik