ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Розпорядження міського голови №24 від 16 лютого 2021 року / Про зберігання печаток

Розпорядження міського голови №24 від 16 лютого 2021 року / Про зберігання печаток

З метою належного обліку, використання і зберігання печаток Вишгородської міської ради, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ЗАБЕЗПЕЧИТИ:

  1. Передачу гербової печатки Вишгородської міської ради на зберігання секретарю Вишгородської міської ради МЕЛЬНИК Марині Гурамівні.

У разі перебування визначеної особи у відпустці, на лікарняному тощо, гербова печатка ради зберігається у міського голови МОМОТА Олексія Вікторовича.

  1. Передачу гербової печатки виконавчого комітету Вишгородської міської ради та печатки «Для документів» на зберігання керуючому справами виконавчого комітету Вишгородської міської ради ВАСИЛЕНКО Наталії Петрівні.

У разі перебування визначеної особи у відпустці, на лікарняному тощо, гербова печатка виконкому та печатка «Для документів» зберігається у завідувача сектора кадрової роботи МЕЛЬНИЧЕНКО Лідії Миколаївни.

  1. Передачу печатки «Сектор кадрової роботи» на зберігання завідувачу сектору кадрової роботи виконавчого комітету Вишгородської міської ради МЕЛЬНИЧЕНКО Лідії Миколаївни.

У разі перебування визначеної особи у відпустці, на лікарняному тощо, печатка «Сектор кадрової роботи» зберігається у спеціаліста І категорії сектора кадрової роботи МАРТИНЕНКО Альони Борисівни.

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik