Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаКабінетПоверх

Момот Олексій Вікторович

міський голова

65

ІІІ

Бражнікова Тетяна Олексіївна

секретар ради

66

ІІІ

Мельник Марина Гурамівна

перший заступник міського голови

67

ІІІ

Іванов Трохим Сергійович

заступник міського голови

68

ІІІ

Рачинський Олексій Сергійович

заступник міського голови

63а

ІІІ

Свистун Ігор Іванович

заступник міського голови

62

ІІІ

Василенко Наталія Петрівна

керуючий справами виконавчого комітету

  І

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Кабінет

Поверх

Гаврилко Лариса Миколаївна

спеціалісти (канцелярія)

 

І

Степанишина Оксана Вікторівна

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаКабінетПоверх
Карпенко Ольга ІванівнаНачальник юридичного відділу69ІІІ
Черепан Світлана Миколаївнаспеціаліст юридичного відділу69 
Антюхова Ганна Вячеславівнаспеціалісти  юридичного відділу69 
Рогова Юлія Геннадіївнаспеціалісти  юридичного відділу69 
Макарицька Ольга Леонідівнаюридичні консультації І

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Кабінет

Поверх

 

начальник відділу містобудування та архітектури

63б

ІІІ

Дудар Інга Миколаївна

спеціаліст відділу містобудування та архітектури

63в

ІІІ

Доброхотова Тетяна Володимирівна

спеціаліст відділу містобудування та архітектури

63в

ІІІ

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

КабінетПоверх

Боднарчук Катерина Віталіївна

начальник організаційного відділу

92IV

Однорог Юлія Сергіївна

Матвієвська Ірина Ігорівна

Солов’єнко Олена Василівна

Гребень Юлія Василівна

спеціалісти організаційного відділу

98

IV

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Кабінет

Поверх

Мирієвський Ігор Вікторович

начальник фінансово-бухгалтерського відділу

94

IV

Овчинникова Кристина Юріївна

спеціалісти фінансово-бухгалтерського відділу

 95

IV

Треус Наталія Іванівна

Андреєнко Людмила Вікторівна

Заєць Тетяна Валеріївна

Златова Тетяна Юріївна

сектор контролю надходжень до міського бюджету

97

IV

Панова Ганна Вікторівна

сектор контролю надходжень до міського бюджету

97

IV

Луізова Олена Олександрівна

сектор контролю надходжень до міського бюджету

97

IV

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаКабінетПоверх
Найдьонишева-Буренко Юлія Петрівнаначальник відділу І
Луценко Катерина Борисівнадержавний реєстратор І
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаКабінетПоверх
Рвачова Ірина Миколаївнадержавний реєстратор І
Брюсова Наталія Василівнадержавний реєстратор І
Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Кабінет

Поверх

Марцевой Андрій Володимирович

начальник відділу

63

ІІІ

Андрусенко Артем Анатолійович

спеціаліст І категорії – інспектор

63

ІІІ

Король Ірина Миколаївна

спеціаліст ІІ категорії – інспектор

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Кабінет

Поверх

Карпов Вадим Алікович

Масюк Богдана Вячеславівна

спеціалісти-землевпорядники

25

І

Мельниченко Лідія Миколаївна

спеціаліст з кадрових питань

 

І

Кузнєцова Інна Василівна

спеціаліст з житлових питань

96

IV

Степаненко Аліна Володимирівна

секретар міського голови

приймальня

ІІІ

Лук’яненко Віктор Іванович

секретар адміністративної комісії

96

IV

Шаль Світлана Володимирівна

архіваріус

 

І