Важливим у зовнішній політиці нашої держави є забезпечення ефективного розвитку відносин із іноземними державами, особливо країнами-сусідами. Це стосується як забезпечення формування надійного партнерства, так і використання досвіду цих країн.

На сьогодні місто Вишгород має побратимські зв’язки з: м. Льоррах (Німеччина), м. Санс (Франція), м. Вишкув (Польша), м. Раквере (Естонія), м. Суздаль (Російська Федерація), м. Делчево (Македонія), м. Бєлгород (Російська Федерація).

В зв’язку з подіями, що відбулись в Україні протягом 2013-2015 років, а саме: анексією Криму, підтримкою так званих сепаратистських рухів на Сході України з боку Російської Федерації, протягом 2015 р. місто Вишгород тимчасово призупинило офіційні поїздки та обмежило співпрацю з м. Бєлгород (Російська Федерація), м. Суздаль (Російська Федерація) та смт. Чорноморське (АР Крим Україна).

Міжнародна співпраця на даному етапі спрямована не лише на подальший розвиток співробітництва, зміцнення стосунків з вже існуючими партнерами, але й на активний пошук нових потенційних іноземних партнерів. Це сприяє залученню інвестицій, здійсненню обмінів офіційними делегаціями, делегаціями лікарів, освітян, молоді і учнів, творчими колективами.

Вишгород тісно співпрацює з іноземними дипломатичними представництвами в Україні. Представники Вишгородської міської ради активно беруть участь у заходах організованих посольствами, консульствами, міжнародними організаціями.