У Вишгороді працює центральна районна лікарня, яка розпочала свою діяльність у 1983 році і має в своєму складі стаціонарне та поліклінічне відділення. При поліклініці функціонує кабінет профілактики, де можна пройти профілактичні огляди при влаштуванні на роботу, на проведення щеплень, отримати медичні довідки водія та на володіння зброєю. На 2015 рік стаціонарне відділення лікарні налічувало:

– терапевтичне відділення;

– хірургічне відділення;

– акушерсько-гінекологічне відділення;

– дитяче відділення;

– відділення анестезіології та інтенсивної терапії;

– рентгенологічне відділення;

– відділення швидкої та невідкладної допомоги — має лікарські та фельдшерські бригади.

З початку 2013 року відбулася реорганізація медичної галузі. Шляхом виділу зі складу Вишгородської центральної районної лікарні був створений комунальний заклад «Вишгородський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги».

Основним завданням комунального закладу «Вишгородський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» є наближення первинної медичної допомоги до кожного мешканця, розширення можливостей щодо її доступності та якості.

У центрі працює 54 лікарі та 127 середніх медичних працівників, 10 лікарів мають вищу кваліфікаційну категорію, 20 – першу та 7 другу. До 2019 року всі лікарі-терапевти та педіатри отримають спеціалізацію за фахом загальна практика – сімейна медицина. Тобто кожен житель буде обслуговуватись у свого сімейного лікаря за територіальним принципом.

Невідкладну допомогу жителям буде надавати цілодобова фельдшерська бригада. Зараз ці обов’язки виконує філія Вишгородська станція екстреної медичної допомоги комунального закладу «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги   та медицини катастроф».