ОГОЛОШЕННЯ керівникам продуктових магазинів, аптек та інших закладів, які забезпечують життєдіяльність на території м. Вишгород
На виконання розпорядження Вишгородської районної державної адміністрації Київської області від 24.03.2020 року № 170 та протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.03.2020 року з метою запобігання поширенню на території м. Вишгорода гострої респіраторної хвороби COVID-19 та введення додаткових обмежувальних заходів та території Вишгородського району та міста в дію вступили обмеження для закладів торгівлі. Дозволяється наявність споживачів в торгівельному приміщенні в кількості не більше 1 (однієї) особи на 10 (десять) квадратних метрів. Необхідно також постійно проводити заходи щодо дотримання санітарних норм в торгівельному приміщенні.
Кримінальна відповідальність за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням передбачено ст. 325 Кримінального кодексу України.
Виконавчий комітет Вишгородської міської ради
