Розпорядження міського голови №55 від 30 квітня 2020 року / Про встановлення простою не з вини працівників у роботі дошкільних навчальних закладів міста Вишгород
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Закону України від 30.03.2020 року № 540 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), листа Мінсоцполітики від 04.10.2013 року № 179/06/186-13, листа Міністерства освіти і науки України № 02-5/202 від 17.03.2020 року, ст. ст. 34, 113 КЗпП України, керуючись ст. ст. 42, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Рекомендувати керівникам дошкільних навчальних закладів м. Вишгород з 01.05.2020 року встановити для педагогічних та непедагогічних працівників простій не з вини працівників в роботі на період до закінчення карантину.
- Під час простою працівники мають перебувати вдома, але:
- бути постійно на телефонному зв’язку;
- за графіком роботи бути готовими стати до роботи після повідомлення в телефонному режимі керівника відповідного дошкільного навчального закладу про закінчення простою;
- у разі поганого самопочуття негайно звертатися до сімейного лікаря і попередити безпосередньо керівника.
- Доручити керівникам дошкільних навчальних закладів прийняти відповідні накази стосовно оплати праці відповідно до вимог чинного законодавства в умовах простою не з вини працівників.
- Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова О. Момот
