Розпорядження міського голови №67 від 16 червня 2020 року / Про відзначення Дня медичного працівника
З метою відзначення професійного свята працівників галузі охорони здоров’я – Дня медичного працівника, відповідно до Указу Президента України від 03.06.1994 № 281/94 «Про День медичного працівника», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Привітати колективи працівників медичних закладів з нагоди професійного свята.
- Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату квіткової, подарункової продукції та святкових заходів відповідно до чинного законодавства.
- Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника міського голови Іванова Т.С.
Міський голова О. Момот
