Розпорядження міського голови №122 від 12 жовтня 2020 року / Про дозвіл на проведення зйомок фільму

Розпорядження міського голови №122 від 12 жовтня 2020 року / Про дозвіл на проведення зйомок фільму

Розглянувши звернення ТОВ «Р-Фільм», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», п/п 20, п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Надати ТОВ «Р-Фільм» дозвіл на проведення зйомок фільму 22 – 23 жовтня 2020 року у м. Вишгороді, просп. Мазепи, 9.
  2. ТОВ «Р-Фільм» під час проведення зйомок фільму дотримуватись рекомендацій Головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
  3. Повідомити Начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.В. про проведення зйомок 22 – 23 жовтня 2020 року у м. Вишгороді, просп. Мазепи, 9 для забезпечення правопорядку.
  4. Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленка В.П. про проведення зйомок 22 – 23 жовтня 2020 року у м. Вишгороді, просп. Мазепи, 9 для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
  5. Зобов’язати ТОВ «Р-Фільм» забезпечити прибирання території та вивіз сміття після проведення зйомок.
  6. Відповідальність за дотримання правопорядку та безпеку учасників зйомок покласти на ТОВ «Р-Фільм» (контактний номер: 099 549 30 49 Биков Олексій, 050 410 00 33 Гордійчук Олексій).

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik

Перейти до вмісту