Розпорядження міського голови №121 від 9 жовтня 2020 року / Про передачу квартир у власність громадян
Розглянувши заяви громадян, керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду” від 19.06.92. р. та положенням “Про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян”, затвердженим наказом № 396 від 16.12.2009 р. Міністерства з питань житлово-комунального господарства України:
І. Безоплатно передати у власність громадян займані ними квартири у м.Вишгороді:
1.*** надлишків
нема
2.*** надлишків
нема
3.*** надлишків
нема
ІІ. Вишгородському БТІ видати технічні паспорти на зазначені квартири.
Міський голова О.Момот
