Розпорядження міського голови №134 від 19 листопада 2020 року / Про дозвіл на проведення зйомок фільму

Розпорядження міського голови №134 від 19 листопада 2020 року / Про дозвіл на проведення зйомок фільму

Розглянувши звернення ТОВ «Пронто-Фільм», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», п/п 20, п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Надати ТОВ «Пронто-Фільм» дозвіл на проведення зйомок фільму 23 листопада 2020 року у м. Вишгороді, на Набережній Київського водосховища.
  2. ТОВ «Пронто-Фільм» під час проведення зйомок фільму дотримуватись законодавства в сфері захисту об’єктів інфраструктури стратегічного призначення.
  3. ТОВ «Пронто-Фільм» укласти договір з КП «Вишегір» Вишгородської міської ради про участь у витратах на благоустрій міста Вишгород.
  4. ТОВ «Пронто-Фільм» під час проведення зйомок фільму дотримуватись рекомендацій Головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
  5. Повідомити Начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.В. про проведення зйомок 23 листопада 2020 року у м. Вишгороді, на Набережній Київського водосховища для забезпечення правопорядку.
  6. Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленка В.П. про проведення зйомок 23 листопада 2020 року у м. Вишгороді, на Набережній Київського водосховища для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
  7. Зобов’язати ТОВ «Пронто-Фільм» забезпечити прибирання території та вивіз сміття після проведення зйомок.
  8. Відповідальність за дотримання правопорядку та безпеку учасників зйомок покласти на ТОВ «Пронто-Фільм» (контактний номер: 050 310 87 49 Запорожченко Наталія Львівна).

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik

Перейти до вмісту