Розпорядження міського голови №136 від 23 листопада 2020 року / Про заходи присвячені вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.
З метою вшанування пам'яті мільйонів співвітчизників, які стали жертвами Голодомору 1932-1933 років в Україні, керуючись ст. 3 Закону України «Про Голодомор 1932-1933 рр. в Україні», Указом Президента України «Про встановлення Дня пам'яті жертв голодоморів» №1310/98 від 26.11.1998, п/п. 3, п. б, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Провести заходи та запалення свічок біля Меморіалу жертвам Голодомору 1932–1933рр. по вул. Ватутіна у м. Вишгороді 27 листопада 2020 року.
- Під час проведення заходів дотримуватись рекомендацій Головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
- Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів відповідно до чинного законодавства.
- Доручити директору КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи до 27 листопада 2020 року по приведенню місця проведення урочистих заходів біля Меморіалу жертвам Голодомору 1932–1933рр. по вул. Ватутіна у м. Вишгороді та місць покладання квітів в належний санітарний стан, організувати прибирання та вивіз сміття після їх завершення.
- Повідомити Начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.В. про проведення заходів щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. біля Меморіалу жертвам Голодомору 1932–1933рр. по вул. Ватутіна у м. Вишгороді 27 листопада 2020 року для забезпечення правопорядку.
- Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленка В.О. про проведення заходів вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. біля Меморіалу жертвам Голодомору 1932–1933рр. по вул. Ватутіна у м. Вишгороді 27 листопада 2020 року для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
- Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника міського голови Іванова Т.С.
Міський голова О. Момот
