Підписано Договір про співпрацю

Підписано Договір про співпрацю

Підписано Договір про співпрацю

     Сьогодні, 16 березня 2021 року відбулася зустріч директора Вишгородської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксани Чуйко  з начальником Вишгородського управління ГУ ДПС у Київській області Олександром Назарчуком.

     В ході зустрічі між керівниками підписано Договір про співпрацю, обговорено ряд питань, спрямованих на поглиблення співпраці з метою подолання безробіття, зокрема участі податківців в семінарах із ознайомлення людей з основами ведення підприємницької діяльності, перевагами легальної зайнятості, а також відповідальність роботодавців за не оформлення трудових відносин в установленому порядку.

Vitalik

Перейти до вмісту