Розпорядження міського голови №65 від 10 травня 2023 року / Про проведення масового заходу

Розпорядження міського голови №65 від 10 травня 2023 року / Про проведення масового заходу

     Керуючись п/п. 3 п. б ст. 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи лист Вишгородської районної військової адміністрації від 09.05.2023 р. №719/2336 щодо не заперечення проти проведення чемпіонату України зі швидкого бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та юнаків на стадіоні «Енергетик»:

  1. Погодити президенту Української федерації роликового спорту Олександру Симоненку проведення чемпіонату України зі швидкого бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та юнаків на стадіоні «Енергетик» за адресою: вул. Шолуденка, 14, м. Вишгород 27 травня 2023 року з 09.00 до 14.00 год.
  2. Відповідальність за дотримання вимог Порядку проведення масових заходів в умовах воєнного стану, негайне припинення масового заходу під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» сповістити його учасників та організувати їх евакуацію, повідомивши їм місце знаходження найближчої захисної споруди цивільного захисту, громадського порядку та пожежної безпеки покласти на  президента Української федерації роликового спорту Олександра Симоненка.
  3. Контроль за виконання розпорядження покласти на секретаря міської ради Мельник М.Г.

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту