У Вишгородській громаді триває розробка Стратегії розвитку Вишгородської міської територіальної громади на 2026-2027 роки
18 червня відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Вишгородської міської територіальної громади.
Засідання пройшло за супроводу команди ГО «Центр якості місцевого самоврядування» – керівниці проєкту Валентини Полтавець та експертки із стратегічного планування Олени Денисенко.
Під час засідання учасники:
- узгодили стратегічне бачення розвитку громади;
- визначили стратегічні та операційні цілі;
- напрацювали завдання та проєкти Стратегії.
Стратегія розвитку Вишгородської міської територіальної громади розробляється в межах проєкту «Моделювання узгодженості проєктного портфелю публічних інвестицій та Стратегії розвитку громади», що реалізується ГО «Центр якості місцевого самоврядування» в межах проєкту «Фенікс: Сила спільнот», який виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.










