Розпорядження міського голови №94 від 12 липня 2018 року / Про дозвіл на проведення зйомок серіалу «Київ вдень та вночі»

Розпорядження міського голови №94 від 12 липня 2018 року / Про дозвіл на проведення зйомок серіалу «Київ вдень та вночі»

Розглянувши звернення ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ», керуючись п/п 20, п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Надати ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» дозвіл на проведення зйомок серіалу «Київ вдень та вночі» 19 липня 2018 р. з 0640 до 1715 год. на набережно-пішохідній зоні Київського водосховища в м. Вишгород.
  2. ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» під час проведення зйомок серіалу дотримуватись законодавства в сфері захисту об’єктів інфраструктури стратегічного призначення.
  3. Повідомити Начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Дудника О.А. про проведення зйомок серіалу «Київ вдень та вночі» 19 липня 2018 р. 0640 до 1715 год. на набережно-пішохідній зоні Київського водосховища в м. Вишгород для забезпечення правопорядку та періодичного перекриття руху.
  4. Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Гонтара В.В. про проведення зйомок зйомок серіалу «Київ вдень та вночі»19 липня 2018 р. 0640 до 1715 год. на набережно-пішохідній зоні Київського водосховища вм. Вишгород для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
  5. Зобов’язати ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» забезпечити прибирання території та вивіз сміття після проведення зйомок.
  6. Відповідальність за дотримання правопорядку та безпеку учасників зйомок покласти на ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» ( контактна особа: Онашко Єлизавета 067 690 26 66).

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik

Перейти до вмісту