Розпорядження міського голови №83 від 18 червня 2019 року / Про проведення 15-го Нічного марафон-фесту 2019
Розглянувши звернення Громадської організації «Національний клуб атлетів-аматорів», з метою пропаганди здорового способу життя, відродження масового заняття фізкультурою та спортом, популяризації бігу, як найбільш доступного виду фізичної культури, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Надати Громадській організації «Національний клуб атлетів-аматорів» дозвіл на проведення 15-го Нічного марафон-фесту 2019 22 червня з 1900 до 2400 та 23 червня 2019 року з 0000 до 0300 на набережній Київського водосховища (алея С.І. Поташника).
- Громадській організації «Національний клуб атлетів-аматорів» під час проведення 15-го Нічного марафон-фесту 2019 дотримуватись законодавства в сфері захисту об’єктів інфраструктури стратегічного призначення.
- Директору Комунального підприємства Вишгородської міської ради Київської області «Вишегір» Мозговому С.В. сприяти проведенню 15-го Нічного марафон-фесту 2019 22 червня з 1900 до 2400 та 23 червня 2019 року з 0000 до 0300 шляхом забезпечення електроживлення в зоні старту/фінішу біля пам’ятного знаку на честь воїнів 167-ї Сумської-Київської стрілецької дивізії.
- Повідомити в.о. начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.М. про проведення 15-го Нічного марафон-фесту 2019 22 червня з 1900 до 2400 та 23 червня 2019 року з 0000 до 0300 на набережній Київського водосховища (алея С.І. Поташника) для забезпечення правопорядку.
- Обмежити рух транспорту на набережній Київського водосховища (алея С.І. Поташника), територія до шлагбауму, 22 червня з 1900 до 2400 та 23 червня 2019 року з 0000 до 0300. Повідомити в.о. начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.М. для забезпечення правопорядку на проїзній частині.
- Повідомити головного лікаря Вишгородської станції екстреної швидкої допомоги Павленка В.П. про проведення 15-го Нічного марафон-фесту 2019 22 червня з 1900 до 2400 та 23 червня 2019 року з 0000 до 0300 на набережній Київського водосховища (алея С.І. Поташника) для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
- Зобов’язати Громадську організацію «Національний клуб атлетів-аматорів» забезпечити прибирання території та вивіз сміття після проведення заходу.
- Відповідальність за проведення марафону покласти на голову Громадської організації «Національний клуб атлетів-аматорів» Морозова П. (контактний телефон: (067) 548-24-85).
Міський голова О. Момот
