Промисловість

Місто Вишгород має високорозвинений промисловий комплекс, основу якого складають понад 200 великих та середніх підприємств.

Серед основних підприємств Вишгорода можна виділити наступні:

ВАТ «Укргідроенерго» — створено у 2004 році, найбільша гідроелектрогенеруюча компанія України;

ТОВ «Хенкель-Баутехнік (Україна)» — відкрито 1999 року, один з найбільших хімічних концернів Європи;

ТОВ «Кен-Пак (Україна)» — відкрито у жовтні 2003 року, один з найбільших виробників алюмінієвих банок в Центральній та Східній Європі;

ТОВ «Підприємство «Пластик Карта» — найбільший виробник пластикових карт в Україні;

ПП «Авентин» — виробництво гумових та пластмасових виробів;

ТОВ «НВП «Будтехносервіс» — монтаж систем опалення і загально-будівельні роботи;

ТОВ «Сандора» – один з найбільших виробників в Україні сокової продукції;

ТОВ «Карат-Ліфткомплект» – виробник ліфтів та ліфтового обладнання;

ТОВ «Завод будівельних матеріалів та конструкцій» – виробник товарного бетону, цементних розчинів та залізобетонних виробів.

Промисловий комплекс міста протягом останніх років розвивається, нарощуючи обсяги виробництва. Головною метою є створення умов щодо поступового перетворення промислового комплексу у високоефективну систему, спрямовану на забезпечення стабільного зростання обсягів виробництва та створення високоприбуткової галузі економіки, що дасть можливість поповнювати бюджети усіх рівнів, задовольняти матеріальні та соціальні потреби населення.

Зберігається тенденція розвитку підприємництва в місті, що є наслідком забезпечення стабільних сприятливих умов для його функціонування, удосконалення регуляторних процесів, зняття штучних бар’єрів для виходу на ринок нових суб’єктів підприємницької діяльності, розширення сучасної інфраструктури підтримки підприємництва.

В останні роки в місті спостерігається позитивна тенденція щодо збільшення зареєстрованих суб’єктів малого бізнесу, що сплачують податки.