Тепер кожен мешканець міста Вишгород зможе переглянути, як витрачаються гроші платників податків за допомогою веб-порталу Є-Data.

Є-Data – це офіційний державний інформаційний портал у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея «Прозорого бюджету» відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».

Портал призначений для вільного та безоплатного задоволення публічного інтересу до інформації щодо контролю, утворення, розподілу та використання публічних коштів.

Адреса Порталу: e-data.gov.ua

Побачити на веб-порталі e-data.gov.ua, як витрачаються кошти Вишгородською міською радою, нескладно. Для  цього достатньо скористатися пошуковою системою сайту, ввівши ЄДРПОУ Вишгородської міської ради – 04054866. Шукати інформацію можна на вкладці “Пошук за трансакціями” серед платіжних документів або на вкладці “Пошук за розпорядниками” серед звітності.

Для пошуку за трансакціями необхідно задати часовий період, який не повинен перевищувати 1 місяць. Кожну трансакцію з переліку можна відкрити натиснувши на неї. Інформація відкриється у формі платіжного документа, де зазначено, коли, ким, скільки, за що та кому було сплачено.