Розпорядження міського голови №52 від 10 травня 2018 року / Про дозвіл на проведення заходу «ХІІ Паломництво до Вишгородської Богородиці»
Розглянувши звернення Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, керуючись ст.ст. 38, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Надати Київській архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви дозвіл на проведення заходу «ХІІ Паломництво до Вишгородської Богородиці», який передбачає хресну ходу (за маршрутом: Микільсько-Слобідська,5, вул. Луначарського, пр. Броварський, бульв. Перова, бульв. Ватутіна, Московський міст, Оболонська набережна, вул. Прирічна, вул. Північна, пр. Оболонський, вул. Озерна, вул. Богатирська – дорога Р31- Вишгород) та велопрощу (за маршрутом: Метро «Академмістечко», м. Ірпінь, смт.Гостомель, с. Раківка, с. Синяк, с. Демидів, с.Лютіж, с. Старі Петрівці, с. Нові Петрівці – м. Вишгород) 19-20 травня 2018 року.
2. Доручити директору Комунального підприємства «Редакція газети «Вишгород» Ткачу В.О. здійснити висвітлення тематичних статей.
3. Повідомити начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Дудника О.А. про проведення заходу «ХІІ Паломництво до Вишгородської Богородиці», який передбачає хресну ходу (за маршрутом: Микільсько-Слобідська,5, вул. Луначарського, пр. Броварський, бульв. Перова, бульв. Ватутіна, Московський міст, Оболонська набережна, вул. Прирічна, вул. Північна, пр. Оболонський, вул. Озерна, вул. Богатирська – дорога Р31- Вишгород) та велопрощу (за маршрутом: Метро «Академмістечко», м. Ірпінь, смт.Гостомель, с. Раківка, с. Синяк, с. Демидів, с.Лютіж, с. Старі Петрівці, с. Нові Петрівці – м. Вишгород) 19-20 травня 2018 року для забезпечення правопорядку та безпеки учасників ходи під час руху на проїзній частині.
4. Повідомити головного лікаря Вишгородської станції екстреної швидкої допомоги Гонтара В.В. про проведення заходу «ХІІ Паломництво до Вишгородської Богородиці», який передбачає хресну ходу (за маршрутом: Микільсько-Слобідська,5, вул. Луначарського, пр. Броварський, бульв. Перова, бульв. Ватутіна, Московський міст, Оболонська набережна, вул. Прирічна, вул. Північна, пр. Оболонський, вул. Озерна, вул. Богатирська – дорога Р31- Вишгород) та велопрощу (за маршрутом: Метро «Академмістечко», м. Ірпінь, смт.Гостомель, с. Раківка, с. Синяк, с. Демидів, с.Лютіж, с. Старі Петрівці, с. Нові Петрівці – м. Вишгород) 19-20 травня 2018 року для забезпечення медичного супроводу під час ходи.
5. Доручити директору комунального підприємства «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи по приведенню місця проведення заходу в належний стан, організувати прибирання та вивіз сміття після проведення масового заходу.
6. Заступнику міського голови Свистуну Ігорю Івановичу забезпечити підготовчі заходи щодо проведення «ХІІ Паломництво до Вишгородської Богородиці» (а саме: встановлення біотуалетів та пластикових душових кабін, встановлення сцени-подіуму).
7. Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів відповідно до чинного законодавства.
8. Відповідальним за дотриманням правопорядку та безпеку учасників ходи:
– протієрей Тарас Валах (контактний тел.: 097 953 98 82 );
– протоієрей Василь Чудійович (контактний тел.: 098 577 73 31 ).
9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова О. Момот
