Розпорядження міського голови № 140 від 22 жовтня 2018 року / Про заходи по відзначенню 75-ої річниці визволення м. Вишгорода від нацистських загарбників
У зв’язку з відзначенням 75-ої річниці визволення м. Вишгорода від нацистських загарбників, керуючись ст. 2 Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» п/п 3 п. б ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
-
Провести заходи, присвячені відзначенню 7-ої річниці визволення м. Вишгорода від нацистських загарбників 0 листопада 201 року.
-
Директору Вишгородського міського центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді «Джерело» Кисіль Н.М. забезпечити озвучення заходу.
-
Доручити директоруКомунального підприємства «Редакція газети «Вишгород» Ткачу В.О. здійснити висвітлення тематичних статей.
-
Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів (квіткова, сувенірна продукція та інше)відповідно до чинного законодавства.
-
Доручити директору КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи по приведенню в належний санітарний стан центральної частини міста та місць покладання квітів, а саме: пам’ятника «На честь воїнів 167-ї Сумсько-Київської стрілецької дивізії», пам’ятника «На братській могилі воїнів Радянської Армії, в якій похований Герой Радянського Союзу Глібов Л.І.», пам’ятного знаку Герою Радянського Союзу Шолуденку Н.М., пам’ятної дошки Ю.Кургузову, організувати прибирання та вивіз сміття після їх завершення.
-
Відповідальність за проведення заходу покласти на заступника міського голови Іванова Т.С.
Міський голова О. Момот
