Рішення виконавчого комітету № 2 10 січня 2019 року / Про встановлення Вишгородському МКП «Водоканал» тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення

Рішення виконавчого комітету № 2 10 січня 2019 року / Про встановлення Вишгородському МКП «Водоканал» тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення

Розглянувши звернення Вишгородського міського комунального підприємства «Водоканал» з відповідними підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися під час розрахунку тарифів, відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, виконавчий комітет Вишгородської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити та затвердити Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення. Встановити Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» наступні тарифи з водопостачання та водовідведення:

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення за 1 куб.м.:

Водопостачання, грн

Водовідведення, грн

без ПДВ

з ПДВ

без ПДВ

з ПДВ

11,62

13,94

11,93

14,32

Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення

(з використанням внутрішньобудинкових систем) за 1 куб.м.:

Водопостачання, грн

Водовідведення, грн

без ПДВ

з ПДВ

без ПДВ

з ПДВ

12,23

14,68

12,50

15,00

  1. Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» ввести у дію тарифи з водопостачання та водовідведення з 01 лютого 2019 року.
  2. Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» довести до відома споживачів нові тарифи не менше ніж за 15 днів до введення їх у дію з посиланням на відповідне рішення.
  3. Рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради № 406 від28 грудня 2017 року «Про встановлення Вишгородському МКП «Водоканал» тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення», вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль та відповідальність за виконання даного рішення покласти на Вишгородське міське комунальне підприємство «Водоканал».

 

Міський голова                                                                                      О. Момот


Vitalik

Перейти до вмісту