Рішення №40 від 21 лютого 2019 року / Про створення комісій по здійсненню контролю за виконанням робіт

Рішення №40 від 21 лютого 2019 року / Про створення комісій по здійсненню контролю за виконанням робіт

Керуючись вимогами ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Комунальному підприємству «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради створити комісію по здійсненню контролю за виконанням робіт, які здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету, у житлових будинках та на прибудинкових територіях м. Вишгорода.
  2. Комунальному підприємству «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради створити комісію по здійсненню контролю за виконанням робіт, які здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету, на об’єктах благоустрою м. Вишгорода.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунального господарства, благоустрою міста.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik

Перейти до вмісту