ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про облаштування пішохідного переходу з світлофорним регулюванням у м. Вишгороді

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про облаштування пішохідного переходу з світлофорним регулюванням у м. Вишгороді

Розглянувши  звернення  ПрАТ “Сільпо рітейл”, відповідно до  ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішення Вишгородської міської ради № 1/23 від 30.10.2006 р. «Про затвердження правил благоустрою територій, дотримання тиші в громадських місцях, торгівлі на ринку у  м. Вишгороді», виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ: 

  1. Надати дозвіл ПрАТ “Сільпо рітейл” на облаштування пішохідного переходу з світлофорним регулюванням по вул. Набережній, 11 у м. Вишгороді за власний рахунок.

1.1.  ПрАТ “Сільпо рітейл” розробити  схему організації дорожнього руху.

1.2. Погодити схему організації дорожнього руху з відповідним підрозділом  Головного управління Національної поліції в  Київській області.

1.3. На підставі погодженої схеми організації дорожнього руху внести зміни в існуючу схему організації дорожнього руху м. Вишгорода.

  1. Зобов’язати ПрАТ “Сільпо рітейл” роботи по облаштуванню пішохідного переходу з світлофорним регулюванням виконати відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху. Під час виконання робіт забезпечити безперебійний рух транспорту по вул. Набережній у м. Вишгороді.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за розподілом обов’язків.

 

Міський  голова                                                                                    О. Момот


Vitalik