ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг

Розглянувши заяви суб’єктів підприємницької діяльності, інші документи, керуючись Законом України “Про благоустрій населених пунктів”, п/п 4 п. б ст. 30 Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в Україні”,  виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

 1. Встановити фізичній особі-підприємцю Грищук Людмилі Миколаївні режим роботи об’єкту з надання послуг (прокат гіробордів, гіроскутерів і електромобілей) з 10.00 до 23.00, у період з 20.04.2019 року до 30.10.2019 року за адресою: м. Вишгород в районі Набережної Київського водосховища, неподалік шлагбаума.

              ФОП  Грищук Людмилі Миколаївні передбачити:

                     –     заключення договору на вивіз сміття;

 • встановлення урни для сміття;
 • благоустрій та прибирання прилеглої території.

               Попередити ФОП Грищук Людмилу Миколаївну, що здійснення підприємницької діяльності дозволяється з дотриманням правил благоустрою, за наявності необхідної документації та  погодженням відповідних  служб.

               Попередити ФОП Грищук Людмилу Миколаївну, що при надходженні протоколів адмінкомісії при виконкомі, скарг від мешканців м. Вишгород, порушення правил благоустрою у місті, виконавчий комітет залишає за собою право скасувати дозвіл в односторонньому порядку.

 1. Встановити фізичній особі-підприємцю Гегельському Віктору Миколайовичу режим роботи об’єкту торгівлі (роздрібна торгівля квасом з бочки-причепа) з 09.00 до 21.00, без перерви на обід; без вихідних днів з 01.05.2019 року по 01.10.2019 року за  наступними адресами:

             2.1. м. Вишгород, майданчик по проспекту І.Мазепи, неподалік кіоску «Свіжа здоба»;

             2.2. м. Вишгород, майданчик по вул. Дніпровській, в районі супермаркету «Варус»;                     

                Фізичній особі-підприємцю Гегельському Віктору Миколайовичу передбачити:

                –    заключення договору на вивіз сміття;

                –    прибирання прилеглої території;

                –    встановлення урни для сміття.

               Попередити ФОП Гегельського В.М., що здійснення торговельної діяльності дозволяється за наявності необхідної документації, погодження  відповідних  служб  та  з  дотриманням  правил  торгівлі.

               Попередити  ФОП Гегельського В.М., що при надходженні протоколів адмінкомісії при виконкомі, скарг від мешканців м. Вишгород та інших контролюючих органів, порушення правил торгівлі та благоустрою  у  місті, виконавчий комітет залишає за собою право скасувати дозвіл в односторонньому порядку.

 1. Встановити Фізичній особі-підприємцю Піддубній Ніні Іванівні режим роботи об’єкту торгівлі (роздрібної торгівлі штучними квітами та виробами з них) з 08.00 до 19.00, без перерви на обід та вихідних днів, в період з 09.04.2019 року до 06.05.2019 року за наступними адресами:

             3.1. м. Вишгород, майданчик по вул. Дніпровській,  поруч зі супермаркетом «ЕКО»;

             3.2. м. Вишгород, майданчик по пр. Шевченка,  поруч зі супермаркетом «АТБ». 

                        ФОП  Піддубній Ніні Іванівні передбачити:

 • заключення договору на вивіз сміття;
 • облаштування торгівельного майданчика;
 • прибирання прилеглої до торгівельного майданчика території.

Попередити ФОП Піддубну Н. І., що здійснення торговельної діяльності дозволяється за наявності необхідної документації, погодження  відповідних служб та з дотриманням правил торгівлі.

Попередити ФОП Піддубну Н. І., що при надходженні протоколів адмінкомісії при виконкомі, скарг від мешканців м. Вишгорода та інших контролюючих органів, порушення правил торгівлі та благоустрою у місті, виконавчий комітет залишає за собою право скасувати дозвіл в односторонньому порядку.

 1. Встановити громадській організації «Всеукраїнська асоціація йоги та оздоровчих практик «Самадхі» режим роботи об’єкту з надання послуг (проведення занять з йоги, оздоровчих практик, семінарів, лекцій, інших спортивних фізичних та інтелектуальних заходів, направлених на сприяння розвитку здорового способу життя (платформа для проведення занять «Самадхі») з 06.00 до 23.00, без обідньої перерви, без вихідних днів,  у період з 15.04.2019 року до 15.10.2022 року за адресою: м. Вишгород, набережна Київського водосховища, зона відпочинку в районі пляжу.

                 Керівнику громадської організації «Всеукраїнська асоціація йоги та оздоровчих практик «Самадхі» Красноборову Івану Леонідовичу передбачити:

                     –   укладання договору на вивіз сміття;

                     –   прибирання прилеглої території;

 • встановлення урн для сміття;

                Попередити керівника ГО «Всеукраїнська асоціація йоги та оздоровчих практик «Самадхі» Красноборова І.Л., що здійснення торговельної діяльності дозволяється з дотриманням правил торгівлі, за наявності необхідної документації та  погодженням відповідних  служб.

                 Попередити керівника ГО «Всеукраїнська асоціація йоги та оздоровчих практик «Самадхі» Красноборова І.Л., що при надходженні протоколів адмінкомісії при виконкомі, скарг від мешканців  м. Вишгорода, порушення правил торгівлі та благоустрою у місті, виконавчий комітет залишає за собою право скасувати дозвіл в односторонньому порядку.

 1. Встановити фізичній особі-підприємцю Каленіченку Богдану Костянтиновичу режим роботи об’єкту з торгівлі (роздрібна торгівля солодкою ватою, морозивом та прохолодними безалкогольними напоями), з 09.00 до 23.00 без вихідних днів та без перерви на обід; у період  з  01.05.2019  року  до  31.08.2019  року (включно), за  адресою: майданчик на початку набережної Київського водосховища (схема додається).  

          Фізичній особі-підприємцю Каленіченку Богдану Костянтиновичу передбачити:

                    –    заключення договору на вивіз сміття;

                    –    прибирання прилеглої території;

 • встановлення урни для сміття.

             Попередити ФОП Каленіченка Б.К., що здійснення торговельної діяльності дозволяється за наявності необхідної документації, погодження  відповідних  служб  та  з  дотриманням  правил  торгівлі.

              Попередити ФОП Каленіченка Б.К., що при надходженні протоколів адмінкомісії при виконкомі, скарг від мешканців м. Вишгорода, порушення правил торгівлі та благоустрою  у  місті, виконавчий комітет залишає за собою право скасувати дозвіл в односторонньому порядку.           

 1. Встановити фізичній особі-підприємцю Старенькій Ользі Іванівні режим роботи об’єкту торгівлі (роздрібна торгівля продуктами харчування, а саме6 соками, водами, чаєм, кавою, шашликом, кебаб, випічкою) з 10.00 до 22.00, без вихідних днів та без перерви на обід, у період з 21.03.2019 року до 31.12.2019 року за наступними адресами:                        

                6.1. м. Вишгород, майданчик, розташований вздовж набережної Київського водосховища, неподалік «Кам’яної чайки» (фото додається).

                6.2.  м. Вишгород, неподалік перехрестя вул. Шкільної та пр. Шевченка (фото додається).

              ФОП Старенькій Ользі Іванівні передбачити:

                     –    заключення договору на вивіз сміття;

 • встановлення урни для сміття;
 • благоустрій та прибирання прилеглої території.

                Попередити ФОП Стареньку О.І., що здійснення торговельної діяльності дозволяється з дотриманням правил торгівлі, за наявності необхідної документації та  погодженням відповідних  служб.

                 Попередити ФОП Стареньку О.І., що при надходженні протоколів адмінкомісії при виконкомі, скарг від мешканців  м. Вишгорода, порушення правил торгівлі та благоустрою у місті, виконавчий комітет залишає за собою право скасувати дозвіл в односторонньому порядку.

 1. Встановити фізичній особі-підприємцю Остапенку Дмитру Анатолійовичу режим роботи об’єкту торгівлі (розташування кав’ярні на базі автобуса ЛАЗ 699Р), з 08.00 до 23.00, без вихідних днів та без перерви на обід, у період з 21.03.2019 року по 30.10.2019 року за  наступними адресами:                         

               7.1. м. Вишгород, набережна   Київського водосховища, зона відпочинку (схема-фото  додається).

               7.2. м. Вишгород, площа Строкова, неподалік БК «Енергетик» (схема-фото  додається).

              7.3. м. Вишгород, майданчик на паркомісцях, пр. Івана Мазепи, неподалік супермаркета «Білла» (схема-фото  додається).

              7.4. м. Вишгород, майданчик на паркомісцях , пл. Шевченка, неподалік поштового відділення зв’язку(схема-фото  додається).

              7.5. м. Вишгород, майданчик на паркомісцях , по вул. Кургузова, неподалік військомату (схема-фото  додається).

              7.6. м. Вишгород, майданчик на паркомісцях, по вул. Кургузова, неподалік поліції (схема-фото  додається)

                    Фізичній особі-підприємцю Остапенку Дмитру Анатолійовичу  передбачити:

                –    заключення договору на вивіз сміття;

                –    прибирання прилеглої території;

                –    встановлення урни для сміття.

               Попередити ФОП Остапенка Д.А., що здійснення торговельної діяльності дозволяється за наявності необхідної документації, погодження  відповідних  служб  та  з  дотриманням  правил  торгівлі.

               Попередити  ФОП Остапенка Д.А., що при надходженні протоколів адмінкомісії при виконкомі, скарг від мешканців м. Вишгорода та інших контролюючих органів, порушення правил торгівлі та благоустрою  у  місті, виконавчий комітет залишає за собою право скасувати дозвіл в односторонньому порядку.

 

Міський  голова                                                                                    О. Момот


Vitalik