ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про надання дозволу на розміщення рекламних засобів у м. Вишгороді

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про надання дозволу на розміщення рекламних засобів у м. Вишгороді

Розглянувши протокол засідання консультативної ради з питань розміщення об’єктів зовнішньої реклами у м. Вишгород від 12.04.2019 року № 4, інші документи, відповідно до рішення Вишгородської міської ради № 12/5 від 27.06.2012 року “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Вишгороді” зі змінами, внесеними  рішенням Вишгородської міської ради від 30.08.2018 року № 43/11 «Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 27 червня 2012 року № 12/5 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Вишгороді», а також керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

І. Надати дозвіл на розміщення об’єктів зовнішньої реклами, терміном на  п’ять  років:

  1. ФОП Ковалю Миколі Івановичу за адресою: м. Вишгород, вул. Шолуденка, буд. 17-а, біля готелю Вишеград (розміщення світлодіодного табло (біжуча стрічка)).
  2. Приватному підприємству «Медведь Авто Транс» за адресою:  м. Вишгород, вул. Набережна, поруч буд. 2В (розміщення рекламного щита).        
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Сільпо – Фуд» за адресою: м. Вишгород, вул. Набережна, буд. 11, (розміщення рекламної вивіски, в кількості двох одиниць).

ІІ. ФОП Ковалю М.І., керівникам  ПП «Медведь Авто Транс» та ТОВ «Сільпо – Фуд» надавати  рекламоносії для  короткотермінового використання, з метою розміщення соціальної реклами згідно діючого законодавства.

ІІІ. ФОП Ковалю М.І., керівникам  ПП «Медведь Авто Транс» та ТОВ «Сільпо – Фуд» забезпечити благоустрій  прилеглої до рекламних конструкцій території в радіусі 5-ти метрів.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik