ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про надання попереднього дозволу на збір матеріалів для розміщення цирку-шапіто «Артфлай»

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про надання попереднього дозволу на збір матеріалів для розміщення цирку-шапіто «Артфлай»

Розглянувши заяву директора Державного підприємства «Молодість», інші документи, керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішення Вишгородської міської ради № 1/23 від 30.10.2006р. «Про затвердження правил благоустрою територій, дотримання тиші в громадських місцях, торгівлі на ринку у м. Вишгороді» виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Надати Державному підприємству „МОЛОДІСТЬ” попередній дозвіл тимчасово, в період з 27.05.2019 року по 09.06.2019 року (включно), на  розміщення  пересувного  цирку-шапіто «Артфлай»(без тварин), за наступними адресами:

– м. Вишгород, майданчик по Набережній Київського водосховища, в районі «Співочого поля»;

– м. Вишгород, майданчик, неподалік житлового будинку «Ольжин Град».

                 Встановити режим роботи:

                – з 09.00 до 21.00.

              Директору Державного підприємства  „МОЛОДІСТЬ”  Павлову Сергію Вікторовичу отримати:

               – погодження Державної служби України з питань праці;

               – погодження Держпродспоживслужби у Вишгородському районі;

               – погодження Держтехногенбезпеки України;

               – технічні  умови  на підключення до джерел енергопостачання та водопостачання, та укласти з комунальним підприємством «Вишегір» Вишгородської міської ради та комунальним підприємством «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради – договір на вивіз сміття.

    2.2. Керівнику Приватного підприємства «МОЛОДІСТЬ» С. Павлову, отримати  постійний дозвіл для розміщення  пересувних  атракціонів на вказаний період за вищевказаною адресою після отримання погоджень відповідних служб .

  1. Дане рішення не дає право на проведення діяльності та розміщення пересувних атракціонів.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Вишгородської міської ради за розподілом обов’язків.

 

Міський  голова                                                                                    О. Момот


Vitalik