ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про встановлення пріоритету на заявлене місце розміщення рекламного засобу у м. Вишгороді

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про встановлення пріоритету на заявлене місце розміщення рекламного засобу у м. Вишгороді

Розглянувши заяву суб’єктів господарської діяльності, протокол засідання консультативної ради з питань розміщення об’єктів зовнішньої реклами у  м. Вишгород від 12.04.2019 року № 4,  інші документи, відповідно до рішення Вишгородської міської ради № 12/5 від 27.06.2012 року “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами  у м. Вишгороді” зі змінами, внесеними  рішенням Вишгородської міської ради від 30.08.2018 року № 43/11 «Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 27 червня 2012 року № 12/5 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Вишгороді», а також керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

І. Встановити пріоритет на заявлене місце для розміщення об’єкту зовнішньої реклами терміном на три місяці, до 17.04.2019 року:        

 1. ФОП Марченко Ганні Петрівні за адресою: м. Вишгород, вул. Шолуденка, на відстані 300 м до повороту на вул. Ватутіна, праворуч, в напрямку автомобільної дороги Р-02 «Київ-Іванків-Овруч» (розміщення двостороннього рекламного щита).
 2. ФОП Марченко Ганні Петрівні за адресою: м. Вишгород, вул. Шолуденка, на відстані 300 м від повороту на вул. Ватутіна, праворуч, в напрямку центра міста Вишгород (розміщення двостороннього рекламного щита).
 3. ФОП Марченко Ганні Петрівні за адресою:  м. Вишгород, на відстані 2 км 400 м від перехрестя автомобільної дорога Р-69 «Київ-Вишгород-Десна-Чернігів» та автомобільної дороги Р-02 «Київ-Іванків-Овруч», в напрямку вул. Богатирської, праворуч  (розміщення двостороннього рекламного щита).
 4. ФОП Шаховцю Віктору Олександровичу за адресою:  м. Вишгород, вул. Набережна, буд. 6-г  (розміщення світлової вивіски на металевих  перилах вхідної групи комерційних приміщень житлового будинку).
 5.   ФОП Шаховцю Віктору Олександровичу за адресою:  м. Вишгород, вул. Набережна, буд. 6-г  (розміщення баннеру на металевих  перилах вхідної групи комерційних приміщень житлового будинку, одна одиниця).
 6. ФОП Шаховцю Віктору Олександровичу за адресою:  м. Вишгород, вул. Набережна, буд. 6-г  (розміщення баннерів на торцевому металевому каркасі  вхідної групи комерційних приміщень житлового будинку, дві одиниці).
 7. ТОВ «ФОРА» за адресою: м. Вишгород, узбіччя автомобільної дороги Р-69 «Київ-Вишгород-Десна»), км. 21+240 (праворуч) (розміщення малогабаритного щита).
 8. ТОВ «ФОРА» за адресою: м. Вишгород, узбіччя автомобільної дороги Р-69 «Київ-Вишгород-Десна»), км. 20+260 (праворуч) (розміщення малогабаритного щита).
 9. ТОВ «ФОРА» за адресою: м. Вишгород, узбіччя автомобільної дороги Р-02 «Київ-Іванків-Овруч»), км. 19+100 (праворуч) (розміщення малогабаритного щита).
 10. ФОП Брагарник Марині Петрівні за адресою: м. Вишгород, проспект Шевченка, буд. 6-б, приміщення 147  (розміщення вивіски).
 11. Приватному підприємству «Інфо-медіа» за адресою: м. Вишгород, автомобільна дорога Р-02 «Київ-Овруч», км 19+400, праворуч (розміщення двостороннього рекламного щита).
 12. Приватному підприємству «Інфо-медіа» за адресою: м. Вишгород, автомобільна дорога Р-02 «Київ-Овруч», км 19+500, праворуч (розміщення двостороннього рекламного щита).
 1. Приватному підприємству «Інфо-медіа» за адресою:  м. Вишгород, автомобільна дорога Р-02 «Київ-Овруч», поворот на Національну Гвардію, ліворуч, в напрямку м. Вишгорода (розміщення двостороннього рекламного щита).

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik