Розпорядження міського голови №53 від 16 квітня 2019 року / Про відзначення Великодніх свят у м. Вишгороді

Розпорядження міського голови №53 від 16 квітня 2019 року / Про відзначення Великодніх свят у м. Вишгороді

З метою належного відзначення у місті Великодніх свят, вшанування та збереження народних традицій, виховання духовних цінностей у молодого покоління, керуючись ст. 32, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Провести привітання трудових колективів комунальних закладів та установ міста з нагоди Великодніх свят.
  2. Провести заходи щодо привітання соціально незахищених верств населення.
  3. Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів відповідно до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника міського голови Іванова Т.С.

 

Міський голо                                                                                        О. Момот


Vitalik

Перейти до вмісту