Розпорядження міського голови №53 від 16 квітня 2019 року / Про відзначення Великодніх свят у м. Вишгороді
З метою належного відзначення у місті Великодніх свят, вшанування та збереження народних традицій, виховання духовних цінностей у молодого покоління, керуючись ст. 32, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Провести привітання трудових колективів комунальних закладів та установ міста з нагоди Великодніх свят.
- Провести заходи щодо привітання соціально незахищених верств населення.
- Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів відповідно до чинного законодавства.
- Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника міського голови Іванова Т.С.
Міський голо О. Момот
