Розпорядження міського голови №58 від 3 травня 2019 року / Про залучення транспорту у м. Вишгород
Розглянувши звернення Благодійного фонду «Святої Ольги», керуючись п/п 20 п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Замовити автобус для перевезення населення з 03.05.2019 року по 05.05.2019 року сполученням «вул. Кульчицького – масив «Сади Дніпра».
- Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату відповідно рахунку.
- Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Іванова Т.С.
Т. в. о. міського голови І. Свистун
