ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про демонтаж самовільно встановлених металевого паркану та господарську будівлю у м. Вишгороді

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про демонтаж самовільно встановлених металевого паркану та господарську будівлю у м. Вишгороді

Розглянувши акт комісії для розгляду земельних спорів щодо самовільно встановлених гр. Панчуком М.М. металевого паркану та господарської будівлі, керуючись ст. ст. 31, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:         

  1. Панчуку М.М. демонтувати самовільно встановлені металевий паркан та господарську будівлі з земель загального користування м. Вишгорода між земельними ділянками громадян – членів СТ “Енергетик” та промисловим майданчиком “Карат” до 27.05.2019 р.

1.1. У разі невиконання Панчуку М.М.   п. 1  рішення – доручити комунальному підприємству «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради, не пізніше 07.07.2019 р. провести демонтаж самовільно встановлених металевого паркану та господарську будівлю  в присутності адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вишгородської міської ради, про що скласти відповідний акт.

1.2. Комунальному підприємству «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради прийняти на зберігання самовільно встановлений металевий паркан, про що скласти відповідний акт.

  1. Комунальному підприємству «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради привести вище наведену територію до належного стану, шляхом проведення робіт по влаштуванню благоустрою, не пізніше місячного терміну, з моменту демонтажу.
  2. Рекомендувати Вишгородському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу конструкцій зазначених у п.1 рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію для розгляду земельних спорів.

 

Міський  голова                                                                                    О. Момот


Vitalik