ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про встановлення пріоритету на заявлене місце розміщення рекламного засобу у м. Вишгороді

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради / Про встановлення пріоритету на заявлене місце розміщення рекламного засобу у м. Вишгороді

Розглянувши заяву суб’єктів господарської діяльності, протокол засідання консультативної ради з питань розміщення об’єктів зовнішньої реклами у  м. Вишгород від 08.05.2019 року № 5,  інші документи, відповідно до рішення Вишгородської міської ради № 12/5 від 27.06.2012 року “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами  у м. Вишгороді” зі змінами, внесеними  рішенням Вишгородської міської ради від 30.08.2018 року № 43/11 «Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 27 червня 2012 року № 12/5 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Вишгороді», а також керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

 І.  Встановити пріоритет на заявлене місце для розміщення об’єкту зовнішньої реклами терміном на три місяці, до 15.08.2019 року:        

  1. ФОП Ромашевському Денису Федоровичу за адресою: м. Вишгород, проспект Івана Мазепи, неподалік буд. 8 (розміщення одностороннього рекламного штендера).
  2. ФОП Андрущенко Вірі Михайлівні за адресою: м. Вишгород, пл. Шевченка, неподалік буд. 2 (розміщення одностороннього рекламного штендера).
  3. ТОВ «Водник-Плюс» за адресою: м. Вишгород, вул. Парусна, поруч з буд. 3 (розміщення об’ємно-просторової конструкції).

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik