Розпорядження міського голови №137 від 18 листопада 2019 року / Про проведення Новорічно-різдвяних свят у м. Вишгороді
У зв’язку із проведенням Новорічно-різдвяних свят, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Затвердити план проведення Новорічно-різдвяних заходів згідно Додатку 1.
- Привітати новорічними подарунками дітей соціально незахищених верств населення.
- Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату святкових заходів (подарункова, сувенірна продукція, поліграфічні послуги та інші) за рахунок коштів міського бюджету.
- Доручити директору КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи по приведенню місця проведення свята та місця запалення вогнів Новорічної ялинки в належний стан, організувати прибирання та вивіз сміття після його завершення.
- Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленка В.О. про проведення святкування Дня Святого Миколая на площі біля адмінбудинку (площа Шевченка, 1) та свята запалення вогнів Новорічної ялинки на вул. Мазепи (площа біля РБК «Енергетик») 19 грудня 2019 року о 1900 для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
- Повідомити Начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.В. про проведення святкування Дня Святого Миколая на площі біля адмінбудинку (площа Шевченка, 1) та свята запалення вогнів Новорічної ялинки на вул. Мазепи (площа біля РБК «Енергетик») 19 грудня 2019 року о 1900 для забезпечення правопорядку.
- Повідомити начальника Вишгородського районного управління з надзвичайних ситуацій ГУ МНС України Бондаренка Г.В. про проведення святкування Дня Святого Миколая на площі біля адмінбудинку (площа Шевченка, 1) та свята запалення вогнів Новорічної ялинки на вул. Мазепи (площа біля РБК «Енергетик») 19 грудня 2019 року о 1900 для забезпечення готовності спецпідрозділів.
- Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника міського голови Іванова Т.С.
Міський голова О.Момот
