Розпорядження міського голови №12 від 5 лютого 2020 року / Про створення тимчасової комісії за петицією

Розпорядження міського голови №12 від 5 лютого 2020 року / Про створення тимчасової комісії за петицією

Враховуючи петицію Меди Н.С., відповідно до рішення Вишгородської міської ради № 7/8 від 26.02.2016 р. «Про порядок розгляду електронної петиції, адресованої Вишгородській міській раді», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Створити при Вишгородській міській раді тимчасову комісію з метою здійснення перевірки дотримання санітарного законодавства за петицією Меди Наталії Степанівни «Щодо неприємного, їдкого запаху невідомого походження по вул. Ватутіна,      вул. Шолуденка, вул. Ромашковій».
  2. Затвердити наступний склад тимчасової комісії:
  • голова тимчасової комісії – Свистун І.І. (заступник міського голови

з питань діяльності органів виконавчої влади;

  • секретар тимчасової комісії  – Лук’яненко В.І. (секретар адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вишгородської міської ради);

         Члени тимчасової комісії:

  • Мельник Ю.М. – спеціаліст сектору з питань житлово-комунального господарства;
  • Черепан С.М. – спеціаліст юридичного відділу;
  • представник Вишгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.
  1. За результатами перевірки комісії надати відповідні рекомендації.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik

Перейти до вмісту